Płatności i koszty dostawy

FORMY PŁATNOŚCI

Kupujący ma możliwość wyboru następujących form płatności:

Przelewem: Po złożeniu zamówienia w sklepie medykerka.eu, należy przelać właściwą kwotę (zgodną z zamówieniem) na numer rachunku bankowego: 81 1050 1461 1000 0092 1531 6143. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na w/w rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Przelewem online: forma płatności elektronicznej obsługiwana jest przez serwis Przelewy24. Najszybsza forma płatności. Po dokonaniu transakcji płatność od razu jest widoczna na koncie medykerka.eu, co znacznie skraca czas realizacji zamówienia.

Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki: zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. (wybór tej formy płatności generuje dodatkowy koszt 5,00zł)

 FORMY DOSTAWY ZAMÓWIENIA

  • Przesyłka kurierska DHL: zamówienie dostarczone jest przez firmę kurierską DHL koszt dostawy 25,00zł, jeżeli wartość zamówienia przekracza 500zł brutto, wówczas koszt dostawy przechodzi na sklep medykerka.eu
  • Odbiór osobisty w siedzibie firmy: Kupujący osobiście odbiera zamówiony towar w siedzibie firmy Medyk Erka adres: 98-200 Sieradz ul. Partyzantów 16a (ta opcja nie generuje dodatkowych kosztów).