Płatności online

płatności online Przelewy24

Dostawy realizuje

Sprawdź naszą rzetelność

Podnośnik sufitowy LUNA

Producent: Winncare
Dostępność:
Produkt dostępny
Czas realizacji: Zapytaj o termin dostawy i montaż
szt.
Cena netto: 7 900,00 zł 8 532,00 zł

Zapytaj o cenę produktu z odpowiednio skonfigurowanym zestawem szyn prowadzących

Podnośnik sufitowy LUNA

Podnośnik LUNA jest podnośnikiem sufitowym, który dzięki temu, że jest i stały, i przenośny, umożliwia cały wachlarz zastosowań. Przy połączeniu modelu Luna z opcjami prowadnic, uzyskuje się wydajny i uniwersalny zestaw służący do przenoszenia pacjenta z łóżka na wózek/krzesło a także między pomieszczeniami np. z sypialni do łazienki, toalety czy jadalni (kuchni) oraz przy zastosowaniu odpowiedniej podwieszki służy do nauki chodu po urazach

Dlatego, że można dostosować podnośnik LUNA do każdego pomieszczenia zapewniając jego całkowite pokrycie nawet przy krzywych ścianach oraz możliwość transportu pacjenta do innych pomieszczeń nie przejmując się barierami architektonicznymi, jest najchętniej i najczęściej wybieranym podnośnikiem do użytku domowego, dla zakładów opiekuńczych oraz szpitali.

Opatentowane haki na wieszaku zapewniają bezpieczny i prosty sposób mocowania podwieszki, a ergonomiczny pilot umożliwia bezpieczne i łatwe przenoszenie.

Podnośnik sufitowy LUNA został ulepszony, o możliwość użytku łazienkowego bez obaw o ochlapanie czy zamoczenie podnośnika. Ergonomiczny pilot posiada rodzaj ochrony IPx4 a także IPx7, co znaczy ze może być ochlapany (IPx4) lub całkowicie zamoczony w wodzie (IPx7).

Dzięki standardowemu awaryjnemu opuszczaniu na pilocie, podnośnik LUNA posiada ręczny system awaryjnego opuszczania. System ten znajduje się na Lunie i łatwo go obsłużyć w przypadku całkowitej awarii podnośnika.

Dodatkowo mechanizm złącza kabla pilota i podnośnika jest ulepszony i niezawodny. Na LUNIE IPx4 zostało dodane dodatkowe wyjście, gdzie można podłączyć elektrycznie regulowany wieszak.

Zalety:

Dobrze zaprojektowany dzięki czemu zapewnia funkcjonalność oraz estetykę;

Maksymalny udźwig do 200 kg lub 275 kg.;

Opatentowane haki na podwieszkach, bezpieczne i łatwe w użyciu;

Funkcja pracy w trybie stałym lub przenośnym (wymiennie);

Ładowanie akumulatora za pomocą ergonomicznego pilota i ładowarki ściennej;

Elektryczne i ręczne awaryjne opuszczanie;

Stopień ochrony urządzenia przed wodą: IPx4 i IPx7.

 

Akcesoria:

Ładowarka do podnośnika Luna ma ergonomiczny kształt i wyjątkową funkcjonalność. Ładowarka do Luny może być zamontowana na każdej ścianie. Zapewnia to ciągłą i stabilna stacje ładowania.

Piloty Luna są dostępne w klasie ochrony IPx4 i IPx7. IPx4 tolerują ochlapanie, a IPx7 całkowite zanurzenie w wodzie. Piloty IPx4 mają opcjonalne wyjście kabla z góry lub z dołu. Pilot IPx7 posiada tylko dolne wyjście kabla.

Mobile Flex – rama jezdna o regulowanej wysokości i szerokosci2-kolumnowa, regulowana wysokość: 1891-2541 mm, regulowana długość: 2160-3160mm; 4-kolumnowa 4mx4m

 

Dane techniczne

Maksymalne obciążenie: 270 kg

Długość pasa/kolumny: 2200 mm

Masa modułu podnoszącego: 7 kg