Przylepiec włókninowy ELASTOPOR

  • Producent: ZARYS
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 24 h
  • szt.
  • Cena netto: 5,31 zł 5,73 zł

Przylepiec włókninowy

W naszej ofercie Klienci znajdą hipoalergiczny przylepiec włókninowy bez opatrunku pokryty warstwą kleju akrylowego. Dzięki temu produkt doskonale trzyma się skóry i pozostaje w miejscu aplikacji nawet przez kilka dni. To idealny wybór dla dzieci oraz wszystkich pacjentów o wrażliwej skórze, a jednocześnie tych, którzy szukają produktu o podwyższonej wytrzymałości na rozdarcie czy odklejanie. Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach, dlatego każdy z łatwością może wybrać odpowiedni wariant dla siebie.

Elastopor — zastosowanie produktu

Szukasz plastra łatwego do podziału bez konieczności jego przecinania? Sprawdź oferowany przez nas elastopor. Dzięki podziałce i specjalnej strukturze świetnie nadaje się do rozrywania rękoma, zatem sprawdzi się także w podręcznej, np. turystycznej apteczce, w domu, przedszkolu oraz wszędzie tam, gdzie od czasu do czasu przydają się tego typu materiały opatrunkowe. Przylepiec włókninowy doskonale nadaje się do mocowania na ranie opatrunków jałowych, ale też rurek, drenów czy przewodów.

Zapraszamy do zakupu przylepca włókninowego oraz innych produktów w hurtowni Medykerka

Oprócz materiałów opatrunkowych takich jak elastopor polecamy bogaty wybór innych produktów. W hurtowni Medykerka znajdziesz również igły, kaniule, strzykawki, rękawiczki, środki do dezynfekcji, pielęgnacji, a także torby medyczne, inhalatory i urządzenia do EKG. Ze swojej strony gwarantujemy wygodną formę składania zamówień oraz szybkie dostawy kurierem.

Opakowanie: 1 sztuka.

Dostępny w rozmiarach:

5 cm x 10 cm
10 cm x 10 cm
15 cm x 10 cm
20 cm x 10 cm